Startup forum

Witaj

Posiadasz stronę,bloga,katalog lub forum?

To miejsce jest dla Ciebie.

Zareklamuj się za darmo i podnieś tym pozycję swojej strony.

Nie musisz się rejestrować aby dodać wpis.

Jedynie w przypadku gdy chcesz dodać link musisz jej dokonać.Zajmie Ci to mniej niż 10 sekund.

Zapraszamy!
Startup forum

Zareklamuj za darmo swój startup, stronę, bloga lub forum.Pozwól skomentować innym.


Granty na rozwój e-biznesu

Share

Weblify

Liczba postów : 1
Punkty : 3
Reputacja : 0
Dołączył : 24/04/2015

Granty na rozwój e-biznesu

Pisanie by Weblify on Pią Kwi 24, 2015 12:50 pm

30 marca 2015 roku ruszył drugi nabór do programu EuropeanPioneers, którego celem jest wsparcie przedsiębiorców z całej Europy w budowie nowoczesnych aplikacji. Na 13 najbardziej innowacyjnych start-upów czekają granty unijne o łącznej wartości ponad 2 mln euro.

Zgłoszenia można składać do 22 czerwca 2015 roku na stronie http://europeanpioneers.eu/en/apply.html. Nie trzeba pisać skomplikowanego wniosku. Wystarczy wypełnić formularz online i opisać swój pomysł na e-biznes. Na pytania należy odpowiedzieć w języku angielskim.

Do autorów 13 najciekawszych pomysłów na aplikacje trafią granty w wysokości od 50 do 250 tys. euro. Oprócz wsparcia finansowego start-upy zyskają darmowy dostęp do technologii FIWARE, które posłużą im do stworzenia własnych aplikacji. Otrzymają też wsparcie techniczne, szereg przydatnych porad biznesowych, finansowych i marketingowych, a ponadto wezmą udział w wielu ciekawych szkoleniach. Na stworzenie swoich aplikacji zespoły będą miały 8 miesięcy.

Wszystkie potrzebne informacje, w tym warunki uczestnictwa w programie, szczegółowy opis kryteriów oceny, harmonogram programu i szereg wskazówek dla potencjalnych uczestników są dostępne na stronie http://www.weblify.pl/europeanpioneers/.

W razie pytań można kontaktować się z przedstawicielami firmy programistycznej Weblify Sp. z o. o. (www.weblify.pl) - koordynatora programu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dostępni pod adresem europeanpioneers@weblify.pl.

    Obecny czas to Pią Gru 14, 2018 2:32 am