Startup forum

Witaj

Posiadasz stronę,bloga,katalog lub forum?

To miejsce jest dla Ciebie.

Zareklamuj się za darmo i podnieś tym pozycję swojej strony.

Nie musisz się rejestrować aby dodać wpis.

Jedynie w przypadku gdy chcesz dodać link musisz jej dokonać.Zajmie Ci to mniej niż 10 sekund.

Zapraszamy!
Startup forum

Zareklamuj za darmo swój startup, stronę, bloga lub forum.Pozwól skomentować innym.

JUST ask - start-up z wiarygodnymi opiniami

Share

JA Michal
Gość

JUST ask - start-up z wiarygodnymi opiniami

Pisanie by JA Michal on Pon Maj 18, 2015 1:02 pm

Potrzebowałem kupić nowy komputer. Ugrzązłem w internecie na bezsensownych i mało wiarygodnych opiniach na forach lub w internetowych sklepach opatrzonych dodatkowo recenzją na temat danego produktu. Z tego wszystkiego kupiłem komputer, który... po dwóch tygodniach zwróciłem. Kolejnym krokiem były rozmowy ze znajomymi by rozeznać się z czego korzystają.

Dopiero po tych doświadczeniach natrafiłem na nowy portal - JUST ask - który notabene okazał się projektem start-up'owym. Portal poświęcony gromadzeniu opinii na temat produktów i usług. Co prawda dopiero zaczynają i niewiele można tam znaleźć, ale mają potencjał, który opiera się na opiniach naszych znajomych, ich znajomych i jeszcze dalej. Ale nie tak daleko byśmy nie mogli się z daną osobą skontaktować. To fajna opcja, bo możemy zagadać w sprawie wystawionej opinii. No i potwierdziło mi się to, że wśród znajomych możemy znaleźć wiele odpowiedzi lub choćby podpowiedzi na co się zdecydować.

Znalazłem również fajną o portalu wyjaśniającą ideę powstania strony:

Jeszcze się nie rozkręcili, ale zrobią to jeśli znajdą się pierwszy użytkownicy / opiniotwórcy. Także, ja zapraszam!

Zajrzyjcie i wypróbujcie!

Obecny czas to Sob Sie 19, 2017 4:48 pm